Niestandardowe podejście, Skrupulatnie policzone

Ponad 10 lat doświadczeń w obsłudze podatków marynarskich

Niestandardowe podejście do podatków

Chronimy finanse Twoje i Twojej rodziny

Zapewniamy najwyższej jakości usługi finansowe i prawne. Nasi doświadczeni specjaliści obsługują osoby pracujące na morzu w oparciu o aktualny stan prawny.

  • Przejrzyste warunki współpracy

  • Wsparcie zawsze wtedy gdy go potrzebujesz - elastyczne godziny spotkań

  • Obsługa prawna marynarzy i osób pracujących na morzu

  • Bezpieczeństwo Twoich danych

Rozliczonych<br />
deklaracji PIT

Rozliczonych
deklaracji PIT

Podatki marynarskie nie są dla nas tajemnicą

Podatki dla marynarzy oferują usługi prawne m.in. w zakresie podatków marynarskich dla wszystkich pracujących na morzu oraz za granicą. Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie jest potwierdzeniem jakości oraz skuteczności naszych działań. Dążymy do tworzenia wartości dodanej dla naszych Klientów poprzez wdrażanie nowoczesnych i skutecznych rozwiązań prawnych oraz podatkowych. Chęć ciągłego doskonalenia jest siłą napędową naszej działalności.

Zadowolonych
klientów

Wypitych
kaw i herbat

Pies
w biurze

Nasze podejście do obsługi prawnej oraz podatkowej marynarzy zostało już wielokrotnie potwierdzone przez naszych zadowolonych Klientów. Dzięki temu wiemy, że stosowane rozwiązania pozwolą na ochronę Ciebie oraz Twojej rodziny.

Co w trawie piszczy

Najnowsze artykuły

Śledź nasze aktualne wpisy, które koncentrują się wyłącznie na trendach branżowych i najważniejszych wiadomościach, które mogą dotyczyć osób pracujących poza Polską.

Podatki marynarskie – co czeka nas w 2021 roku

18 listopada 2020

Podatki marynarskie w 2021 roku mogą zostać wywrócone do góry nogami. Od stycznia 2021 polski rząd chce zlikwidować ulgę abolicyjną.

Ulga abolicyjna – co z nią dalej w 2021 roku

15 listopada 2020

Ulga abolicyjna i proponowane zmiany z nią związany spędzają sen z powiek każdego z marynarzy. Sprawdź co Cię czeka po zmianach w prawie.

Co mówią ludzie!

Referencje

Zobacz, co nasi klienci mają do powiedzenia o nas i naszych usługach. Jesteśmy z Was wszystkich bardzo dumni! Dziękujemy, że jesteście.